Jak po raz pierwszy zalogować się do witryny systemu UONET+?

Dostęp do witryny systemu UONET+ mają tylko zarejestrowani w bazie użytkownicy. Loginem użytkownika jest jego adres e‐mail, natomiast hasło dostępu użytkownik tworzy podczas pierwszego logowania do witryny systemu.

Po utworzeniu hasła dostępu konieczne jest ponowne uruchomienie witryny systemu i zalogowanie się.  Po zalogowaniu użytkownik kierowany jest na jego stronę startową, która zawiera komplet informacji dedykowanych dla niego. Ze strony startowej użytkownik może uruchamiać moduły, do których ma dostęp.

Tworzenie hasła dostępu do witryny UONET+

1. Uruchom przeglądarkę stron internetowych, wprowadź adres witryny UONET+ Twojej szkoły i naciśnij klawisz Enter.
2. Na wyświetlonej stronie startowej witryny kliknij przycisk Zaloguj się.

Aby uruchomić dziennik bardzo proszę o kliknięcie ikony poniżej

Instrukcja pierwszego logowania krok po kroku.

Podręcznik uzytkowania UONET+ dla rodzica/ucznia.

W razie problemów z logowaniem lub dostępem do dziennika prosimy o kontakt z wychowawcą klasy.