This website works best with JavaScript enabled
Herb bip logo

Menu Ogłoszenia 

Ogłoszenia i przetargi

W tym dziale znajdą Państwo zestawienia ogłoszeń, komunikatów i obwieszczeń Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach w sprawach zamówień publicznych, w sprawach naboru na wolne stanowiska pracy oraz innych .

Ustawa o zamówieniach publicznych nałożyła na wszystkie podmioty realizujące zadania publiczne obowiązek umieszczania w Internecie ogłoszeń o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Na tej stronie zestawiono ogłoszenia o wszczęciu postępowania. Ogłoszenia o wynikach przeprowadzonych przetargów, ich unieważnieniu oraz inne zamieszczono w dziale Wyniki postępowania.

Prosimy o śledzenie ogłoszenia do momentu składania ofert z uwagi na możliwość pojawienia się zmian w treści ogłoszenia (np. odpowiedzi na pytania oferentów)

Czytaj więcej: Zamówienia publiczne

Od 16 kwietnia 2014 r. minimalnym progiem stosowania ustawy Prawo o Zamówieniach Publicznych jest 30 tysięcy euro wartości szacunkowej przedmiotu zamówienia – do tej wartości zamawiający nie mają obowiązku stosowania ustawy i ogłaszania postępowań przetargowych.

Czytaj więcej: Zamówienia do 30 tysięcy euro

Na tej stronie znajdują się informacje o aktualnie prowadzonym naborze pracowniczym do Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach.

Czytaj więcej: Praca w Szkole Podstawowej nr 4 w Polkowicach

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440