UWAGA!!!!

Z dniem 6 listopada br.   od godz. 10.00  do połowy grudnia 2017r. zamknięta zostaje droga na odcinku GUZICE – TRZEBCZ. Dojazd do Trzebcza możliwy będzie tylko od strony Polkowic.

W związku z powyższym  z dniem 7 listopada  br. zawiesza  się obsługę kursu relacji:

KOMORNIKI – POLKOWICE godz. 7.20

Kurs relacji Sucha Górna – Polkowice godz. 6.15 z miejscowości Guzice jedzie przez Żuków, Komorniki, Tarnówek, Polkowice wjazd do Trzebcza nawrót i dalej zgodnie z rozkładem jazdy.

Kursy relacji Sucha Górna – Polkowice z 7.20, 7.20, 8.10  - wyłączony przystanek Trzebcz. Autobusy jadą  przez Kazimierzów, Moskorzyn, Guzice , Zuków, Komorniki, Tarnówek, Polkowice zatrzymując się  na przystankach po trasie objazdu, aby zabrać uczniów z kursu Komorniki – Polkowice  z godz. 7.20.

Kurs relacji Lubin – Polkowice  z godz. 6.45  - wyłączony przystanek Trzebcz. W miejscowości Guzice nawraca i jedzie do Polkowic przez Moskorzyn, Kazimierzów.

Natomiast o godz. 7.40 i 8.30 podstawiony zostanie autobus w Trzebczu,  aby zapewnić dowóz uczniów z Trzebcza do szkół w Polkowicach.

Odwóz ze szkół w Polkowicach odbywać się będzie następująco:

Kurs relacji Polkowice – Żelazny Most godz. 13.00 wjazd do Trzebcza nawrót i dalej przez Kazimierzów, Moskorzyn, Guzice, Żuków, Komorniki, Tarnówek, Dąbrowa, Żelazny Most.

Kurs relacji Żelazny Most – Polkowice godz. 14.08 – wyłączone przystanki Guzice
 i Trzebcz. Trasa przejazdu Żelazny Most, Pieszkowice, Dąbrowa, Tarnówek, Komorniki, Żuków, Moskorzyn, Kazimierzów, Polkowice.

Kurs relacji Polkowice – Sucha Górna godz. 13.55, 14.55 wyłączony przystanek Trzebcz  jedzie  przez Kazimierzów, Moskorzyn, Guzice nawraca i jedzie tą samą trasą do Suchej Górnej.

Kurs relacji Polkowice – Żelazny Most godz. 14.00  i 15.35 zabiera wszystkie dzieci do Trzebcza (nawraca) i jedzie przez  Kazimierzów, Moskorzyn,  Zuków, Komorniki, Tarnówek, Dąbrowę, Pieszkowice,  Żelazny Most.

Kurs relacji Polkowice – Lubin godz. 14.50 – zabiera wszystkie dzieci do Trzebcza wraca do Polkowic i jedzie przez Kazimierzów, Moskorzyn, Żuków, Komorniki, Tarnówek skrz., Dabrowa, Pieszkowice, Żelazny Most, Rynarcice.

Kurs relacji Lubin – Sucha Górna godz. 15.20  wjazd do Trzebcza  (nawrót)  i dalej przez Kazimierzów, Moskorzyn, Guzice ( nawrót) do Suchej Górnej.

Kurs relacji Lubin – Polkowice g. 16.00  w Guzicach nawrót dalej przez Moskorzyn, Kazimierzów, Polkowice. Wyłączony zostaje przystanek Trzebcz.

Kurs relacji Polkowice – Lubin godz. 6.30 i 8.20  wyłączony przystanek Trzebcz. Trasa przejazdu: Polkowice, Kazimierzów, Moskorzyn, Żuków, Komorniki, Tarnówek, Dabrowa, Żelazny Most, Rynarcice, Lubin.