Anna Józków z klasy 8A zajęła 3 miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Strzeleckich z okazji 100-lecia Niepodległości Polski 09.11.2018r. w konkurencji Kpn10 stojąc oraz 5 miejsce w Kpn siedząc w kategorii dziewcząt klas VIII.

Gratulujemy:)

Uczeń klasy 8b Jakub Przybysz został wybrany najlepszym młodzikiem na Dolnym Śląsku w 2018 roku w kolarstwie górskim. Nasz uczeń odebrał wyróżnienie na Gali, która odbyła się 28 listopada w Dzierżoniowie. Jakub, na co dzień jest zawodnikiem klubu MKS Polkowice.
Trzymamy kciuki za sukcesy w nowym sezonie!

20 listopada odbyła się kolejna edycja recytatorskiego konkursu powiatowego „Kocham Cię Ojczyzno”. Naszą szkołę reprezentowały Julia Horoszczak oraz Ewa Peregrym z klasy III c gimnazjum oraz Weronika Widuch z klasy VIII a.

Weronika Widuch zajęła III miejsce!!!
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

22 listopada odbyła się kolejna edycja recytatorskiego konkursu powiatowego „Moja Ojczyzna”. Naszą szkołę reprezentowały wspaniałe dziewczynki – Lenka Rezler i Wiki Słotwińska z klasy II a oraz Madzia Pańkowska z klasy IV a.

Madzia Pańkowska zajęła III miejsce, a Wiki Słotwińska otrzymała wyróżnienie!!!
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

28 listopada odbył się XXII powiatowy konkurs recytatorski pt. „Srebrna Muza”.

Naszą szkołę reprezentowały wspaniałe dziewczyny – Julia Horoszczak z klasy III c gimnazjum, Weronika Widuch z klasy VIII a oraz nasza absolwentka - Julia Macioszczyk.

Julka Macioszczyk okazała się być bezkonkurencyjna, jurorzy byli jednogłośni i przyznali jej najważniejszą nagrodę – Grand Prix. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Uczniowie klasy 8b, którzy na co dzień trenują w Klubie Sportowym Górnik Polkowice, wywalczyli awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15.

Już na wiosnę będą reprezentować Polkowice w rozgrywkach CLJ - U15.

Uczniowie klasy 8b, którzy wywalczyli awans to: Damian Czarnecki, Błażej Kowalski, Patryk Kubica, Jakub Lasota, Borys Leopold, Oskar Leopold, Oliwier Macała, Jakub Matwiszyn, Kacper Pociecha, Kacper Poczwardowski, Marcel Prośniak.

Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów.

Dnia 9.11.2018 r. odbył się międzyszkolny konkurs na piosenkę o tematyce patriotyczno – religijnej.

I miejsce w kategorii kl. IV-VIII zajęła uczennica naszej szkoły ANNA JÓZKÓW.

Gratulujemy!

Dnia 9.11.2018 roku odbył się XIII Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej w Szkole Podstawowej w Jędrzychowie.

Występ były podzielony na 3 kategorie soliści klasy IV-VIII i I-III oraz występy chórów szkolnych.  Uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 pod opieką Pana Krzysztofa Purzyckiego zajęły II miejsce w kategorii „Grupy Wokalne”.  GRATYLUJEMY!!!

Z tego miejsca dziękujemy również Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach za zakup strojów dla szkolnego chóru ARIOSO.