20 listopada odbyła się kolejna edycja recytatorskiego konkursu powiatowego „Kocham Cię Ojczyzno”. Naszą szkołę reprezentowały Julia Horoszczak oraz Ewa Peregrym z klasy III c gimnazjum oraz Weronika Widuch z klasy VIII a.

Weronika Widuch zajęła III miejsce!!!
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

22 listopada odbyła się kolejna edycja recytatorskiego konkursu powiatowego „Moja Ojczyzna”. Naszą szkołę reprezentowały wspaniałe dziewczynki – Lenka Rezler i Wiki Słotwińska z klasy II a oraz Madzia Pańkowska z klasy IV a.

Madzia Pańkowska zajęła III miejsce, a Wiki Słotwińska otrzymała wyróżnienie!!!
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

28 listopada odbył się XXII powiatowy konkurs recytatorski pt. „Srebrna Muza”.

Naszą szkołę reprezentowały wspaniałe dziewczyny – Julia Horoszczak z klasy III c gimnazjum, Weronika Widuch z klasy VIII a oraz nasza absolwentka - Julia Macioszczyk.

Julka Macioszczyk okazała się być bezkonkurencyjna, jurorzy byli jednogłośni i przyznali jej najważniejszą nagrodę – Grand Prix. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!