Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Polkowicach

życzy nauczycielom, uczniom, rodzicom

wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Stypendium naukowe:

22. Jakub Pomirski

Stypendium sportowe:

1. Emilia Bronowicka

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!!!

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego - to ważny moment w życiu każdego ucznia, nauczyciela, a także rodzica. Tym razem udało nam się spotkać w bliskim gronie, aby zakończyć zmagania z nauką , a rozpocząć czas relaksu, beztroski i swobody. Ze świadectwami w ręku i uśmiechem na twarzy wszyscy przywitali długo wyczekiwane WAKACJE. Do zobaczenia we wrześniu!!!

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie klasy 7a i 7b wzięli udział w projekcje ogłoszonym przez fundację ekologiczną „Zielona akcja” w Legnicy pt. „Przyroda łagodzi zmiany klimatu – program aktywnej edukacji o wpływie zmian klimatu na bioróżnorodność i otoczenie człowieka”.

Jego celem było pokazanie jak przyroda reaguje na zmiany klimatu oraz zachęcenie do działań w najbliższym otoczeniu placówki.

Jednym z działań było wykonanie prezentacji multimedialnej. Na 12 szkół biorących udział w projekcie – nasza,  reprezentowana przez uczniów klasy 7a, zajęła III miejsce. Jedną z nagród, którą wywalczyli dla szkoły jest aparat fotograficzny.

Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszego zaangażowania w edukację ekologiczną.

Immersion Workshop with Linda! 22 czerwca odbyły się w naszej szkole warsztaty z języka angielskiego „ Bądź dwujęzyczny!”. Miło było nam gościć Panią Lindę Thomas z USA oraz wielu uczniów z pobliskich szkół zainteresowanych nauką w klasie 7 dwujęzycznej od nowego roku szkolnego. REKRUTACJA TRWA! ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA TEST PREDYSPOZYCJI JĘZYKOWYCH!

Pierwszy Szkolny Festiwal Gier i Zabaw przechodzi do historii.
Dwa dni festiwalu minęły szybko, każdy znalazł coś dla siebie. Gry planszowe i zabawy interakcyjne okazały się świetną okazją do nawiązania nowych relacji, kształtowania umiejętności współpracy i porozumienia.
Za rok wracamy z tą propozycją!