Witamy naszych uczniów w,, WIRTUALNEJ ŚWIETLICY SP4

Bardzo tęsknimy za Wami i nie możemy się doczekać, kiedy znów spotkamy się w szkolnych murach  😊 Proponujemy nieobowiązkowe spotkania we wtorki i czwartki poprzez e-dziennik w zakładce ,,Wiadomości” oraz przez stronę szkoły na Facebook www.facebook.com/sp4.polkowice.pl

Cieszymy się że możemy w tych nietypowych okolicznościach umilić Wam czas poprzez wspólną zabawę, wyzwania i konkursy. Będzie Nam ogromnie miło jeżeli skorzystacie z zaproponowanych przez Nas aktywnościach. Będą się z Wami  bawić nauczyciele świetlicy p. Joasia Wieczorek, p. Agatka Lech, p. Emilka Sadecka i  p. Bogusia Gawlak-Pokrywka😊

Poniżej zamieszczamy kontakt e-mail do nauczycieli, na który można się z Nami kontaktować i przesyłać swoje ewentualne pytania i sugestie oraz zdjęcia z wykonanych zabaw.

j.wieczorek@sp4.polkowice.pl

a.lech@sp4.polkowice.pl

b.gawlak-pokrywka@sp4.polkowice.pl

e.sadecka@sp4.polkowice.pl

Już dzisiaj pierwsza zabawa, do której zapraszamy wszystkie chętne osoby. Powodzenia :)

Szanowni  Rodzice,

Wczoraj dyrekcja oraz nauczyciele naszej szkoły skontaktowali się z Państwem telefonicznie w celu omówienia form i sposobów współpracy w tym jakże trudnym dla nas wszystkich okresie. To były dla nas cenne i ważne rozmowy. Cieszymy się ze wszystkich pozytywnych wiadomości od Państwa dotyczących dobrego samopoczucia i zdrowia. Dziękujemy za pomoc, współpracę i wyrozumiałość w kwestii organizacji „domowej nauki”. Mamy świadomość, z jakimi trudnościami borykają się rodziny w tym trudnym czasie.

W większości sami jesteśmy rodzicami i doskonale rozumiemy Państwa troski i niepokoje. Prosimy jednak nadal śledzić informacje zamieszczone na stronie internetowej oraz w dzienniku elektronicznym szkoły. Intensywnie poszukujemy nowych rozwiązań w celu wdrożenia jednolitego sposobu nauczania on-line, do czego obligują nas nowe wytyczne. Biorąc pod uwagę trudności organizacyjne szkoły oraz Państwa rodzin, chcemy wprowadzić spójny system umożliwiający realizację nowych treści programowych, który będzie łatwy w obsłudze dla wszystkich oraz dostosowany do możliwości naszych uczniów. Będziemy Państwa na bieżąco informować o podjętych działaniach w tym zakresie. Życzymy zdrowia i szczęśliwych chwil spędzonych w gronie rodzinnym.

W kilku przypadkach nie udało nam się skontaktować z rodzicami / opiekunami prawnymi naszych uczniów. Prosimy zatem o podanie aktualnych numerów telefonu drogą elektroniczną na adres: sekretariat@sp4.polkowice.pl  lub telefonicznie 076 746 5370.

Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 im. M. Skłodowskiej-Curie w Polkowicach

List od grona pedagogicznego

Drodzy Uczniowie,

za Wami pierwsze doświadczenia ze zdalnym nauczaniem. Nauczyciele kontaktują się z Wami i Waszymi rodzicami przez dziennik elektroniczny, wykorzystując do tego zakładki WIADOMOŚCI oraz ZADANIA DOMOWE. Naszym celem jest utrwalenie oraz pogłębienie wiadomości i umiejętności już znanych. Jednak w miarę możliwości, z wykorzystaniem różnych dostępnych źródeł w sieci, portali internetowych lub filmów edukacyjnych, macie okazję poznawać nową wiedzę. Mamy nadzieję, że „Lekcje z Internetu” są dla Was wspaniałą przygodą edukacyjną. Z pewnością niełatwy jest zarówno dla Was jak i dla nas ten czas… Zatem jak mobilizować się do nauki w domu?

Wierzymy, że wykazujecie się odpowiedzialnością i dbacie o swoje zdrowie i swoich najbliższych, przestrzegając zasad bezpieczeństwa, w szczególności unikania skupisk ludzkich. Na pewno brakuje Wam kontaktów z rówieśnikami. My też za Wami tęsknimy. Planowana impreza prezentacji pasji i zainteresowań nie odbędzie się w terminie.

Jednak mądrze wykorzystajcie ten czas na przygotowanie się do zaprezentowania swoich talentów, osiągnięć, do przygotowania wystawy swoich zbiorów kolekcjonerskich. Jak tylko zobaczymy się w szkole, zorganizujemy szkolną imprezę pod hasłem:. „Oto ja i mój świat”. Już jesteśmy ciekawi, co przygotujecie.

Pozdrawiamy Was serdecznie.

Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach.

* udostępnione z profilu FB Pogaduchy Belfrów  i Iza Gajewska