Szanowni Rodzice uczniów klas II, V, VI i VIII.

Szkoła Podstawowa nr 4 współorganizuje wyjazd  zimowy  w ramach ,,białej szkoły” do Kamiannej. Zagubiona wśród lasów i gór Kamianna, należy do najbardziej urokliwych wiosek położonych w zachodniej części  Beskidu Niskiego. Ze względu na bliskość Nowego Sącza i Krynicy, często włącza się ją do regionu Beskidu Sądeckiego. Znana jest przede wszystkim ze względu na istniejący tu od dawna ośrodek pszczelarski-jeden z największych w Polsce, ale także jako  świetna baza do nauki jazdy na nartach. Podczas pobytu dzieci mają zapewnioną: naukę jazdy  pod okiem instruktora, nocleg, wyżywienie, wypożyczenie sprzętu narciarskiego (jeśli dziecko nie posiada swojego) oraz transport. Podczas pobytu planowane jest zwiedzanie uzdrowiska Krynica Zdrój z jej atrakcjami. Deklarację uczestnictwa należy zgłaszać do końca października u p. Klaudii Podgórskiej.

Koszt pobytu to 850  zł.

I turnus : 5.01-11.01.2020 r.

II turnus : 25.01-31.01.2020 r.  Szkoła  Podstawowa nr 4

III turnus: 01.02-7.02.2020r.

Jest możliwość  dofinansowania wyjazdu przez zakład pracy rodziców-opiekunów.

Dalszych informacji udziela nauczyciel wychowania fizycznego Klaudia Podgórska.

Po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 4 w Polkowicach przyłączyła się do dolnośląskiej akcji organizowanej przez Studio Wschód.