This website works best with JavaScript enabled
Herb bip logo

Na lekcjach języka polskiego wcale nie musi być nudno, o czym przekonali nas ostatnio uczniowie klasy 3 B i 3 C. W formie inscenizacyjnej ukazali wybrane sceny z powieści kryminalnej Agaty Christie pt. „ Morderstwo w Orient Expressie”. W rolę poszczególnych bohaterów książki wcieliło w sumie aż 28 aktorów z dwóch klas. Uczniowie dzięki znakomitej znajomości tekstu oraz świetnie dobranym kostiumom oddającym klimat minionej epoki potrafili perfekcyjnie oddać emocje i uczucia postaci biorących udział w detektywistycznym śledztwie. Pozostałe osoby zaangażowały się w przygotowanie scenografii, rekwizytów, plakatów teatralnych oraz w nagranie filmu i wykonanie pamiątkowych zdjęć Wyjątkowy nastrój tajemniczości i napięcia udzielił się nie tylko naszym aktorom, lecz także zaproszonym na to wydarzenie gościom. Ten edukacyjny projekt został zrealizowany pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego Artura Wasylika. 

Jesteśmy na facebooku 

Jak do nas trafić 

Nasz adres 

Szkoła Podstawowa nr 4
im. Marii Skłodowskiej - Curie
w Polkowicach

ul. Hubala 3
59-100 Polkowice
woj. dolnośląskie
Tel: 76 746 53 70
Fax: 76 746 53 71

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440