Drodzy Rodzice

Nazywam się Mariola Król. Mam zaszczyt przywitać Państwa w nowym roku szkolnym 2019 / 2020 jako dyrektor Szkoły Podstawowej  nr 4 w Polkowicach.

Przed nami czas dużych zmian w naszej placówce. Ze smutkiem pożegnaliśmy klasy gimnazjalne, które odeszły do innych szkół, a  z radością przywitaliśmy Pierwszoklasistów!

Szkoła Podstawowa nr 4 w Polkowicach cieszy dobrą renomą, ma wiele mocnych stron, bogaty dorobek, historię i utrwalone tradycje. Jest to ogromna zasługa zarówno Nauczycieli, poprzedniej Kadry Kierowniczej, wszystkich Pracowników Administracji i Obsługi oraz bez wątpienia Uczniów, których nazwiska i wkład w rozwój placówki wpisały się w bogatą historię i kroniki szkolne.

U progu nowego roku szkolnego Wszystkim Państwa Dzieciom życzę, by nauka stała się dla Nich kluczem do wielkiej, udanej przygody, podczas której będą mieć możliwość mądrze poznawać świat oraz kreatywnie rozwijać swoje pasje i talenty. Życzę, by w szkole odnalazły nie tylko wiedzę, ale także swoich przyjaciół i wartości, które ukształtują ich charakter i osobowość. Wszystkim Rodzicom i Opiekunom życzę dumy ze swoich pociech oraz radości z  ich edukacyjnych sukcesów.

Jestem nauczycielem z 25-letnim stażem pracy. Żywię nadzieję, że wspólne Nasze działania przyniosą oczekiwane efekty i z optymizmem będziemy tworzyć wymarzoną szkołę.

Mariola Król

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4