This website works best with JavaScript enabled
Herb bip logo

Noc z piątku na sobotę (27 – 28 września) uczniowie klasy 2a i 3a spędzili w szkole. Pierwszym punktem tego niezwykłego wieczoru były zabawy ruchowe, podczas których dzieci i nauczyciele w sali gimnastycznej integrowali się i tracili zbędną energię. Następnie przyszła pora na kolację, którą była oczekiwana przez wszystkich i zjedzona z wielkim smakiem pizza. Po wieczornej toalecie uczniowie udali się do swoich klas, które na czas projekcji filmu zmieniły się w sale kinowe. Jednak najciekawszym doświadczeniem okazał się sam nocleg. Większość dzieci zmęczonych i pełnych wrażeń szybko usnęła, a niektóre długo jeszcze ukradkiem prowadziły nocne rozmowy i rozważania ;)
Po krótkim śnie przyszedł czas na wspólne zabawy, porządkowanie sal lekcyjnych i powroty do domu.
Wszyscy bawili się świetnie i już nie mogą doczekać się następnego nocowania.