This website works best with JavaScript enabled
Herb bip logo

      Dnia 23 października 2019 r.  najmłodsze klasy naszej szkoły – I,II,III  - uczestniczyły w  niezwykłych zajęciach wychowania fizycznego w ramach realizowanego w szkole projektu „Sprawny Dolnoślązaczek”. Lekcje prowadzili piłkarze KS „ Górnik Polkowice”, którzy przygotowali dla uczniów klas pierwszych sprawnościowy tor przeszkód, natomiast dla klas drugich i trzecich rozgrywki sportowe. Dzieci pod czujnym okiem profesjonalistów rozegrały mecz, który dostarczył im wielu wrażeń. Potem uczniowie mieli możliwość zadawania piłkarzom pytań dotyczących treningów, meczy i osiągnięć sportowych. Na koniec wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia. Z pewnością ta „Lekcja z Mistrzem” na długo zapadnie w pamięć uczestnikom tego wyjątkowego spotkania.