This website works best with JavaScript enabled
Herb bip logo

Z przyjemnością informujemy, że klasy 2a i 3a edukacji wczesnoszkolnej otrzymały certyfikat uczestnictwa w projekcie "Lekturki spod chmurki". To nowatorski program, który w interesujący, kreatywny i niesztampowy sposób traktuje lekcje języka polskiego. Ma na celu rozbudzanie u uczniów ciekawości literackiej, rozwijanie aktywności czytelniczej, doskonalenie czytania ze zrozumieniem, a także integrację zespołu klasowego. W ramach projektu uczniowie wykonali plakaty do przeczytanych lektur, które następnie ozdobiły szkolne korytarze. Zaprojektowali zakładki do książek, słuchali czytanych przez gości fragmentów lektur. Każdy uczestnik projektu otrzymał Lekturnik, w którym zamieszcza notatki, rysunki, a także propozycje gier z bohaterami omawianych utworów. Po zrealizowaniu projektu wszyscy uczniowie otrzymają dyplom potwierdzający uczestnictwo w programie. 

Jesteśmy na facebooku 

Jak do nas trafić 

Nasz adres 

Szkoła Podstawowa nr 4
im. Marii Skłodowskiej - Curie
w Polkowicach

ul. Hubala 3
59-100 Polkowice
woj. dolnośląskie
Tel: 76 746 53 70
Fax: 76 746 53 71

sekretariat@sp4.polkowice.pl

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440