This website works best with JavaScript enabled
Herb bip logo

List od grona pedagogicznego

Drodzy Uczniowie,

za Wami pierwsze doświadczenia ze zdalnym nauczaniem. Nauczyciele kontaktują się z Wami i Waszymi rodzicami przez dziennik elektroniczny, wykorzystując do tego zakładki WIADOMOŚCI oraz ZADANIA DOMOWE. Naszym celem jest utrwalenie oraz pogłębienie wiadomości i umiejętności już znanych. Jednak w miarę możliwości, z wykorzystaniem różnych dostępnych źródeł w sieci, portali internetowych lub filmów edukacyjnych, macie okazję poznawać nową wiedzę. Mamy nadzieję, że „Lekcje z Internetu” są dla Was wspaniałą przygodą edukacyjną. Z pewnością niełatwy jest zarówno dla Was jak i dla nas ten czas… Zatem jak mobilizować się do nauki w domu?

Wierzymy, że wykazujecie się odpowiedzialnością i dbacie o swoje zdrowie i swoich najbliższych, przestrzegając zasad bezpieczeństwa, w szczególności unikania skupisk ludzkich. Na pewno brakuje Wam kontaktów z rówieśnikami. My też za Wami tęsknimy. Planowana impreza prezentacji pasji i zainteresowań nie odbędzie się w terminie.

Jednak mądrze wykorzystajcie ten czas na przygotowanie się do zaprezentowania swoich talentów, osiągnięć, do przygotowania wystawy swoich zbiorów kolekcjonerskich. Jak tylko zobaczymy się w szkole, zorganizujemy szkolną imprezę pod hasłem:. „Oto ja i mój świat”. Już jesteśmy ciekawi, co przygotujecie.

Pozdrawiamy Was serdecznie.

Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach.

 

* udostępnione z profilu FB Pogaduchy Belfrów  i Iza Gajewska

Jesteśmy na facebooku 

Jak do nas trafić 

Nasz adres 

Szkoła Podstawowa nr 4
im. Marii Skłodowskiej - Curie
w Polkowicach

ul. Hubala 3
59-100 Polkowice
woj. dolnośląskie
Tel: 76 746 53 70
Fax: 76 746 53 71

sekretariat@sp4.polkowice.pl

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440