Szanowni  Rodzice,

Wczoraj dyrekcja oraz nauczyciele naszej szkoły skontaktowali się z Państwem telefonicznie w celu omówienia form i sposobów współpracy w tym jakże trudnym dla nas wszystkich okresie. To były dla nas cenne i ważne rozmowy. Cieszymy się ze wszystkich pozytywnych wiadomości od Państwa dotyczących dobrego samopoczucia i zdrowia. Dziękujemy za pomoc, współpracę i wyrozumiałość w kwestii organizacji „domowej nauki”. Mamy świadomość, z jakimi trudnościami borykają się rodziny w tym trudnym czasie.

W większości sami jesteśmy rodzicami i doskonale rozumiemy Państwa troski i niepokoje. Prosimy jednak nadal śledzić informacje zamieszczone na stronie internetowej oraz w dzienniku elektronicznym szkoły. Intensywnie poszukujemy nowych rozwiązań w celu wdrożenia jednolitego sposobu nauczania on-line, do czego obligują nas nowe wytyczne. Biorąc pod uwagę trudności organizacyjne szkoły oraz Państwa rodzin, chcemy wprowadzić spójny system umożliwiający realizację nowych treści programowych, który będzie łatwy w obsłudze dla wszystkich oraz dostosowany do możliwości naszych uczniów. Będziemy Państwa na bieżąco informować o podjętych działaniach w tym zakresie. Życzymy zdrowia i szczęśliwych chwil spędzonych w gronie rodzinnym.

W kilku przypadkach nie udało nam się skontaktować z rodzicami / opiekunami prawnymi naszych uczniów. Prosimy zatem o podanie aktualnych numerów telefonu drogą elektroniczną na adres: sekretariat@sp4.polkowice.pl  lub telefonicznie 076 746 5370.

Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 im. M. Skłodowskiej-Curie w Polkowicach