Konkurs biblioteczny

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy nasz tradycyjny konkurs  na najpiękniejszą kartkę świąteczną.

Do udziału zaprosiliśmy uczniów klas czwartych.
Poziom konkursu był bardzo wysoki. Prace, które otrzymaliśmy, są estetyczne, kreatywne, a czasem humorystyczne. Dzieci świetnie oddały klimat i charakter świąt, pokazały wigilijne tradycje – nie zabrakło szopek i świątecznego stołu z 12 potrawami. Technika prac była różnorodna – od rysunków kredką i farbami, po kolaże. Stworzenie prac wymagało od dzieci rzetelności i sumienności – gratulujemy! Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i przesłanie prac.  Najważniejsze kryteria, jakimi kierowaliśmy się w wyborze kartek to: estetyka pracy, oryginalny pomysł, ciekawa kompozycja, a także nakład pracy.

• I miejsce :Wiktoria Słotwińska
  • II miejsce : Nadia i Kinga Migo