Jedną z porannych czynności każdego ucznia jest … ubieranie się!!

To nie żart: budzimy się rano i musimy przygotować się do szkoły, czyli wstajemy i zaczynamy się ubierać: koszula lub bluzka, spódnica lub spodnie, rajstopy lub skarpetki.

A wiecie, że skarpetki nie są tylko częścią garderoby? To także główne bohaterki  uwielbianych  przez dzieci książek napisanych przez Panią Justynę Bednarek. Autorka gościła w naszej szkole 26 kwietnia  na spotkaniu autorskim z uczniami klas II i III.

Atmosfera była fantastyczna – Pani Justyna opowiadała o swoim życiu i pracy pisarskiej, a uczestnicy mogli wypytywać Ją o ulubione postacie; była też okazja do otrzymania autografów  i osobistych dedykacji od Pisarki.
Na pewno znacie książki napisane przez naszego Gościa:
„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”, „Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)  lub  „Banda Czarnej Frotte”.

Jeśli nie, zapraszamy do  szkolnej biblioteki!