This website works best with JavaScript enabled
Herb bip logo

Uczniowie z grupy świetlicowej A wraz z Panią Agatą Lech  w bieżącym roku szkolnym uczestniczyli w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Kreatywne Prace Plastyczne” organizowanym przez autorkę bloga http://kreatywnepraceplastyczne.blogspot.com/p/o-mnie.html. Głównymi celami projektu było wspieranie harmonijnego rozwoju dzieci poprzez twórcze działania plastyczne oraz inicjowanie i popularyzowanie kreatywnych zabaw i dziecięcej twórczości plastycznej. Dzieci poznały co to recykling plastyczny i dlaczego kształtowanie postaw proekologicznych jest takie ważne. 
 
Działania uczniów polegały na samodzielnym tworzeniu prac plastycznych za pomocą różnych technik rysunkowych, malarskich, graficznych, papierowych i mieszanych. Udział w  Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Kreatywne Prace Plastyczne” dał możliwość naszym uczniom rozwijania własnej ekspresji plastycznej oraz dostarczał wiele radości
i pozytywnych emocji.
 
 
 
 

Jesteśmy na facebooku 

Jak do nas trafić 


Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /sp4/modules/mod_bt_googlemaps/tmpl/default.php on line 78

Nasz adres 

Szkoła Podstawowa nr 4
im. Marii Skłodowskiej - Curie
w Polkowicach

ul. Hubala 3
59-100 Polkowice
woj. dolnośląskie
Tel: 76 746 53 70
Fax: 76 746 53 71

sekretariat@sp4.polkowice.pl

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440