This website works best with JavaScript enabled
Herb bip logo

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

Lp. Nauczyciel prowadzący Nazwa zajeć Dzień tygodnia Godziny  Sala
1 Adamowicz Artur Robotyka czwartek 13.40-14.25 120
Praca z uczniem zdolnym poniedziałek 8.00-8.45 120
2 Bajon Krystyna Koło plastyczne dla uczniów klas 1-3 SP. wtorek 13.00-14.30 216
3 Beller Magdalena Koło recytatorskie poniedziałek 8.00-8.45 220
4 Bigda Daria
5 Bilaus Kazimiera Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne klasa 4a  piątek 13.40-14.25 121
6 Henś Sławomir Szachowy świat maluchów czwartek 13.15-14.00 12
7 Jedynak Waldemar Zajęcia rozwijające uzdolnienia sportowe dla klasy 3 SP czwarek 13.40-14.25 sala gim.
8 Kaźmierczak Elżbieta Koło taneczne dla uczniów kl 1-3 SP piątek 13:40-15:15
9 Kotwica Joanna Zajęcia rozwijające uzdolnienia sportowe dla uczniów klas 7 SP i gimnazjalnych czwartek 15.15-16.45 sala gim.
10 Kowalczyk Katarzyna Język angielski dla uczniów kl 1-3 SP środa 12.40-13.25 15
11 Kowalczyk Katarzyna Angielski dla klasy 4 SP
12 Ksenycz Wiesław Zajęcia rozwijające uzdolnienia z języka francuskiego czwarek 14.30-15.15 222
13 Purzycki Krzysztof Chór Arioso wtorek 15.00-16.30 218
14 Wasylik Artur Zajęcia rozwijające uzdolnienia humanistyczne dla klas 7 SP i klas gimnazjalnych czwartek 15.15-16.45 223

Zajęcia międzyszkolne

Lp. Nauczyciel prowadzący Nazwa zajeć Dzień tygodnia Godziny  Sala Uwagi
1 Kozdra Halina Akademia Młodego Kucharza środa 14.00-15.30 210 I grupa - I-III klasa
poniedziałek 15.15-16.45 210 II grupa - IV-VII klasa
2 Robutka Katrzyna DI czwartek 13.40-15.15 121 grupa I (klasa 1-5)
3 Bilaus Kazimiera
4 Adamowicz Artur DI środa 14.30-15.15 120 grupa III (klasa 3 gim)
5 Adamowicz Barbara DI poniedziałek 14.30-16.00 219 grupa III (klasa 3 gim)
6 Kamelski Grzegorz Gimnastyka akrobatyczna klasy 1-4 SP wtorek 15.15-16.45 sala gim.
Gimnastyka akrobatyczna klasy 6-7Sp i klasy gimnazjalne czwartek 15.15-16.45 sala gim.

Zajęcia z przydziału godzin

Lp. Nauczyciel prowadzący Nazwa zajeć Dzień tygodnia Godziny  Sala Uwagi
1 Bilaus Kazimiera Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa 3c,3d poniedziałek 14.30-15.15 121
Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze dla klasy 7a i 7c środa 14.30-15.15 121
2 Adamowicz Barbara Zajęcia wyrównawcze klasy 2 piątek 14.30-15.15 219
Zajęcia wyrównawcze klasy 3 środa 14.30-15.15 219
4 Jedynak Waldemar Pływanie dla klasy 7b środa 8.00-9.30 AQUAPARK
5 Kotwica Joanna Sprawny Dolnoślązaczek piątek 11.35-12.20 klasa 1a
poniedziałek 11.35-12.20 klasa 1b
6 Beller Magdalena Zajęcia wyrównawcze czwartek 14.30-16.00 220
7 Henś Sławomir Etyka środa 14.30-15.15 212
czwartek 14.30-15.15 212

Jesteśmy na facebooku 

Jak do nas trafić 

Nasz adres 

Szkoła Podstawowa nr 4
im. Marii Skłodowskiej - Curie
w Polkowicach

ul. Hubala 3
59-100 Polkowice
woj. dolnośląskie
Tel: 76 746 53 70
Fax: 76 746 53 71

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440