POŚWIĘCENIE SZTANDARU NASZEJ SZKOŁY

czwartek, 4 kwietnia 2024

Zapraszamy o obejrzenia relacji z doniosłego wydarzenia-poświęcenia Sztandaru Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Polkowicach. Uroczystość miała miejsce w Kościele Matki Bożej Łaskawej i św. Sebastiana w Polkowicach, gdzie obecność zgromadzonych gości oraz uczniów i pracowników szkoły wypełniła świątynię radością i pokojem. Dziękujemy Orkiestrze ZG Polkowice-Sieroszowice, która uświetniła naszą uroczystość, nadając jej jeszcze bardziej podniosły i radosny charakter. Słowa podziękowania kierujemy do ks. Marek Kluwak, który dokonał poświęcenia Sztandaru. Pozdrawiamy Wszystkich Uczestników Mszy św. i wyrażamy wdzięczność za wspólny przemarsz do szkoły, gdzie odbyła się uroczysta akademia

red. admin

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: