czwartek, 28 Maja 2026
Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły, Igor Duszeńko i Marek Kazienko z kl. 2b, zostali finalistami XIII Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.
To wyjątkowe osiągnięcie jest dowodem systematycznej pracy oraz pasji chłopców. Udział w finale tego prestiżowego wydarzenia, który odbył się w minioną niedzielę na Politechnice Wrocławskiej, to wielki sukces zarówno dla uczniów, jak i całej społeczności szkolnej. Sudoku diagonalne, nieregularne i przestrzenne, to tylko niektóre z zadań finalistów.
Serdecznie gratulujemy Igorowi i Markowi oraz życzymy dalszych sukcesów i realizacji kolejnych ambitnych celów.

red. adminsp4