SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W XIII MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA W SUDOKU

czwartek, 28 Maja 2026

Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły, Igor Duszeńko i Marek Kazienko z kl. 2b, zostali finalistami XIII Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.

To wyjątkowe osiągnięcie jest dowodem systematycznej pracy oraz pasji chłopców. Udział w finale tego prestiżowego wydarzenia, który odbył się w minioną niedzielę na Politechnice Wrocławskiej, to wielki sukces zarówno dla uczniów, jak i całej społeczności szkolnej. Sudoku diagonalne, nieregularne i przestrzenne, to tylko niektóre z zadań finalistów.

Serdecznie gratulujemy Igorowi i Markowi oraz życzymy dalszych sukcesów i realizacji kolejnych ambitnych celów.

 

"Uczniowie pozują do zdjęcia z dyplomami"

red. adminsp4

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: