FESTYN RODZINNY

poniedziałek, 26 września 2022

                              PROFILAKTYKA-ŚW.SEBASTIAN-SZTANDAR SZKOŁY-PBO

                                   O integracyjnym festynie rodzinnym raz jeszcze :)

     Zorganizowany w sobotę 17 września festyn zrealizowany był w ramach działań profilaktycznych ph. „Rodzinny dialog”, których celem było m.in. wzmacnianie więzi rodzinnych, zaproponowanie aktywnych form spędzania czasu. Uczniowie oraz ich rodzice mieli okazję do lepszego poznania siebie, kształtowania umiejętności komunikacyjnych - a to wszystko w obszarze profilaktyki pozytywnej.

Festyn rodzinnie.

    W tym dniu podsumowane zostały również działania związane ze św. Sebastianem- Patronem Polkowic, uczestnicy imprezy mogli podziwiać wystawę pokonkursową  uczniowskich prac plastycznych ,,Znaczek pocztowy ze św. Sebastianem”, a uwagę przykuwał obraz-malowidło inspirowane pracą konkursową uczennicy M. Domagalskiej z kl. V a  wykonane na wielkoformatowym płótnie przez uczniów kl. II. Zainteresowaniem cieszył się Rodzinny Konkurs Wiedzy o Polkowicach oraz możliwość zapoznania się z publikacją pt. „Komiksowa historia Polkowic”, wydanym przez Urząd Gminy Polkowice.

    Obraz Św. Sebastiana.

 Impreza rodzinna była także okazją do akcji zbierania głosów na projekt  PBO "Sceny małego i dużego aktora". Dziękujemy za każdy oddany głos.

    Rok szkolny 2022/23 to rok przygotowań do nadania sztandaru Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach. Podczas festynu postanowiono zorganizować kiermasz sprzedaży słodkich wypieków, przygotowanych przez rodziców uczniów, a zysk ze sprzedaży zasili fundusze na zakup sztandaru.

Kiermasz słodkości.

Dziękujemy!

Rada Rodziców, która komisyjnie dokonała otwarcia puszek przekazuje, iż uzbierana kwota wynosi 1700zł. Ponadto jesteśmy wdzięczni grupie darczyńców, którzy zaoferowali już wcześniej swą pomoc przy zakupie sztandaru. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i wierzymy, że wspólne zaangażowanie umożliwi realizację zaplanowanej przez nas inicjatywy oraz będzie ważnym etapem  wpisującym się w historię naszej szkoły.

Festyn zorganizowany był w ramach środków pozyskanych na ww. przedsięwzięcia. Dziękujemy sponsorom.

 
 
 
 

red. admin

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: