DZIEŃ JABŁKA

wtorek, 8 listopada 2022

Święto Jabłka w naszej szkole było dniem pełnym witamin oraz smacznych przekąsek wykonanych z jabłek. Uczestniczyliśmy w zabawach edukacyjnych, mini konkurencjach przygotowanych przez nauczycieli świetlicy :quizy, rebusy, labirynty, zdjęcie w monidle z jabłkiem. Udział w nich nagradzany był zdrowymi sokami, musami z jabłek oraz owocami prosto z sadu, dostarczonymi przez sponsorów. Smakołyki z jabłek wykonane przez Uczniów z Rodzicami były na najwyższym poziomie kulinarnym 🙂 Racuchy z jabłuszkiem przygotowane przez kuchnię SP4 były wyborne !Zebrane drobne fundusze trafiły do skarbonki na rzecz nowego sztandaru naszej szkoły. Wszyscy Uczniowie wraz z Rodzicami otrzymali podziękowania oraz pozytywne uwagi za zaangażowanie. Dziękujemy za tak liczny odzew ze strony Naszych wspaniałych Rodziców.

red. admin

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: