TURNIEJ ZESPOŁOWY ,,Z NAMI BEZPIECZNIEJ"

czwartek, 25 Maja 2023

 

Nad sobą pracujemy – zasady stosujemy

W czasie trwania egzaminów ósmoklasistów, uczniowie z klas młodszych byli zaangażowani w różnorodne zajęcia dydaktyczno – wychowawcze. Odbyło się wiele wycieczek edukacyjnych, wyjść do kina, wspólnych gier i zabaw integrujących zespoły klasowe. Jedną z aktywności edukacyjnych, która się odbyła w sali sportowej naszej szkoły, był turniej zespołowy pod hasłem „Z nami bezpieczniej”. Wzięli w nim udział uczniowie klas piątych i szóstych, którzy wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami w zakresie bezpieczeństwa i przestrzegania regulaminów. Po raz kolejny uświadomiliśmy sobie, że poprzez zabawę można utrwalić cenną wiedzę.

red. admin

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: